Download your desired catalogue

spring-summer catalogue autumn-winter catalogue
Bebefield
Bielizna i odzież do karmienia

Odzież do karmienia

Wygodna odzież do karmienia powinna znaleźć się w garderobie każdej młodej mamy – dzięki niej możesz karmić dziecko dyskretnie, niezależnie od tego, gdzie jesteś. W trosce o Twój komfort, oferujemy odzież przyjazną dla skóry, która też nie krępuje ruchów i zapewnia oczekiwany poziom swobody. Wśród naszych propozycji znajdziesz sportową, jak i elegancką odzież do karmienia – wybierz sukienki i bluzki w swoim ulubionym stylu. Do kompletu proponujemy komfortowe biustonosze do karmienia.

  • Sukienki do karmienia

  • W naszej ofercie dostępna jest wysokiej jakości bielizna do karmienia. Proponujemy jedynie produkty pochodzące od uznanych i cenionych producentów. Daje to gwarancję komfortu noszenia - zaprojektowana z myślą o potrzebach kobiet karmiących oraz z uwzględnieniem zaleceń konsultantów laktacyjnych jest niezwykle wygodna i funkcjonalna. Jednocześnie bardzo dyskretna pozostaje niemal niezauważalna pod ubraniem. W oferowanej przez nas bieliźnie do karmienia poczujesz się pewnie, wygodnie i atrakcyjnie!

    Proponujemy miękkie, bezszwowe biustonosze ze specjalnie ukształtowanymi piankowymi wkładkami, jak i jedwabiste staniki z elastycznymi fiszbinami, które bardzo dobrze podtrzymują biust. Bielizna do karmienia nie odznacza się pod ubraniem, dlatego doskonale sprawdza się zarówno na co dzień, jak i do wyjściowych stylizacji z głębszymi dekoltami. W naszej ofercie znajdują się wygodne i funkcjonalne biustonosze w wielu różnych kolorach - od klasycznej bieli, ecru i czerni, poprzez szarości i brązy, aż po róż.

    Mamy idealną bieliznę dla każdej młodej mamy. Sprawdź!

  • Wyprzedaż