Download your desired catalogue

spring-summer catalogue autumn-winter catalogue
Bebefield
Baby inside

Odzież dla kobiet w ciąży oraz kobiet karmiących

Bebefield. Projektujemy odzież dla kobiet w ciąży oraz odzież dla kobiet karmiących już od ponad 14 lat. Nasze kolekcje projektujemy z myślą o kobietach ciężarnych oraz kobietach karmiących, które nie chcą w tym ważnym dla nich czasie rezygnować z kobiecości i atrakcyjnego wyglądu. Ciąża to szczególny okres w życiu każdej kobiety. Najbardziej zewnętrznym odzwierciedleniem zachodzących wówczas zmian jest gwałtownie zmieniająca się figura. Naszym celem jest tworzenie kolekcji, która z tych zmian uczyni atut.

Dbamy o to, aby atrakcyjność zawsze szła w parze z wygodą. Umożliwiają to przemyślane systemy dopasowania, dzięki którym ubiory Bebefield dyskretnie dopasują się do zmieniającej się sylwetki. Nasze bluzki, sukienki ciążowe  jak i bieliznę ciążową można nosić nie tylko podczas ciąży, ale również po urodzeniu dziecka. Proponujemy 6 systemów dopasowania do figury, opisanych w dziale "Systemy dopasowania". Nie zapominamy o potrzebach mam karmiących - stworzyliśmy szereg rozwiązań, dzięki którym nasze ubiory pozwalają na dyskretne karmienie maleństwa.

Projektując odzież dla kobiet w ciąży czerpiemy z aktualnych trendów w modzie. Nową kolekcję charakteryzują wyraziste tkaniny, miękkie lny i wiskozy, przewiewne bawełny oraz wygodne dzianiny. Wśród barw królują różne odcienie szarości, fuksji, turkusy, granaty oraz beże, które doskonale współgrają z czystą bielą, czernią oraz modnym w każdym sezonie jeansem. Niebanalne wzornictwo i wyczucie w kompozycjach kolorystycznych to gwarancja, że przyszła mama pokocha nasze sukienki jak i bluzki ciążowe za ich piękno, wdzięk oraz poczucie pewności siebie, jakie dzięki nim osiągnie. Bogactwo fasonów bielizny ciążowej , jak i tkanin czy kolorów pozwala na tworzenie indywidualnych zestawień. Znajdą tu coś dla siebie zwolenniczki ubiorów w lekkiej, miejskiej stylistyce, jak również orędowniczki klasycznej, ponadczasowej elegancji. W sklepie internetowym Bebefield znajdziesz zarówno eleganckie zestawy do pracy jak i swobodniejsze ubiory o sportowym i miejskim charakterze.

Najważniejsza jest jakość. Kobieta w ciąży jest wyjątkowo wrażliwa na dotyk oraz na zmiany temperatury. Dlatego wybieramy dobre jakościowo tkaniny o wysokich walorach użytkowych: przyjemne dla ciała, przewiewne, nie gniotące się. Preferujemy włókna naturalne oraz te, które mają właściwości naturalne. Przed wprowadzeniem na rynek wszystkie ubiory są poddawane różnym testom użytkowym - sprawdzamy, jak zachowują się po praniu, w noszeniu, w prasowaniu. Dzięki tym zabiegom jakość naszych ubiorów pozostaje niezmienna podczas całego okresu użytkowania.

Bravado! Od 6 lat firma Bebefield jest również wyłącznym importerem renomowanej bielizny Bravado! dla kobiet w ciąży oraz mam karmiących. BRAVADO! to firma kanadyjska firma, ale rozpoznawalna na całym świecie. Charakteryzuje ją bezkompromisowa jakość wykonania, każdy projekt i dobór materiałów jest też konsultowany z lekarzami laktacyjnymi. Jakość, funkcjonalność i wygoda idą w parze z atrakcyjnością – w ciąży i w czasie karmienia nie rezygnujemy przecież z naszej kobiecości. Takie podejście sprawiło, że markę Bravado! wybrały na okres karmienia między innymi Angelina Jolie, Sarah Jessica Parker, Julia Roberts, Cate Blanchett czy Stella McCartney.