Dostawa towaru

Dokonując zakupów w naszym sklepie masz możliwość wyboru następujących form odbioru zamówionego towaru:

Standardowa przesyłka pocztowa – paczka zostanie wysłana w ciągu maksymalnie 5 dni roboczych Pocztą Polską. Musisz doliczyć około 2 dni na dostarczenie paczki. Koszt: 0 zł.

Standardowa przesyłka kurierska - paczka zostanie wysłana w ciągu maksymalnie 5 dni roboczych jedną z współpracujących z nami firm kurierskich (GLS, DPD, UPS). Musisz doliczyć 1-2 dni roboczych na dostarczenie paczki. Koszt: 0 zł.

Przesyłka ekspresowa - paczka zostanie wysłana w ciągu maksymalnie 2 dni roboczych jedną z współpracujących z nami firm kurierskich (GLS, DPD, UPS). Musisz doliczyć 1-2 dni roboczych na dostarczenie paczki. Koszt: 20 zł.

Odbiór osobisty w naszym salonie – to propozycja skierowana do mieszkanek Poznania i okolic. Daje możliwość przymierzenia wybranych ubiorów. Salon Bebefield mieści się w Poznaniu przy ulicy Polnej 27 (naprzeciwko sklepu Pati&Maks).

Przesyłka zagraniczna do krajów UE - paczka zostanie wysłana w ciągu maksymalnie 5 dni roboczych jedną z współpracujących z nami firm kurierskich (GLS, DPD, UPS) lub za pośrednictwem Poczty Polskiej. Musisz doliczyć około 5 dni roboczych na dostarczenie paczki. Koszt: 70 zł.

Nasze zamówienia staramy się realizować najszybciej jak to możliwe, 5 dni roboczych to maksymalny czas przygotowania paczki, zazwyczaj przesyłki wysyłane są w drugim lub trzecim dniu roboczym od momentu zamówienia. 

Jeśli zamówiony przez Ciebie towar okaże się chwilowo niedostępny i zaistnieje niebezpieczeństwo opóźnień w realizacji zamówienia, niezwłocznie się z Tobą skontaktujemy.

Produkt dodany do ulubionych
Produkt dodany do porównania

Korzystamy z ciasteczek na naszym sklepie. Używamy ich na potrzeby działania systemu zamówień, koszyka oraz finalizacji zamówienia. Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na zapisywanie ciasteczek. Więcej o naszej polityce prywatności tutaj