Zarówno podczas ciąży jak i w czasie pierwszych tygodni życia dziecka każdej mamie zależy na własnej wygodzie oraz komforcie swoim i maluszka. W związku z tym coraz więcej kobiet decyduje się na karmienie dzieci w miejscach publicznych, bez zbędnego stresu związanego w szukaniem ustronnego miejsca. Tego typu działania wspomagane są przez różnego rodzaju kampanie i organizacje, które wspierają kobiety karmiące piersią. Dzięki temu w sklepach coraz częściej można znaleźć specjalne bluzki do karmienia i biustonosze.

Wygląd odzieży do karmienia

bluzki do karmieniaOdzież z przeznaczeniem do karmienia nie różni się bardzo od standardowych bluzek oraz biustonoszy ciążowych. Jest skonstruowana tak samo, aby dawać kobiecie jak najwięcej swobody i nie uciskać obolałych już piersi czy też brzucha. Ubrania do karmienia posiadają jednak jedną, widoczną różnice – mają specjalne zapięcia, które zapewniają łatwiejszy dostęp do piersi mamy. Zapięcia takie ukryte są często pod falbanką lub grubszym fragmentem materiału. Oddziela to część przeznaczoną na biust od reszty bluzki czy też stanika.

Dlaczego warto zakupić bluzki do karmienia?

odzież do karmieniaZalet związanych z zakupem specjalnych bluzek oraz biustonoszy do karmienia jest wiele. Największą z nich jest przede wszystkim wygoda i swoboda podczas wszelkiego rodzaju wyjść na miasto. Bluzki i biustonosze posiadają specjalnie zapięcia, dzięki którym niezwykle łatwo jest dostać się do piersi. Dzięki temu mama może zatrzymać się na spacerze, usiąść na ławce i szybko nakarmić swoje dziecko. To samo tyczy się wizyty w galerii handlowej czy też innym miejscu publicznym. Ogromną zaletą jest również elegancki wygląd tego typu odzieży. Bluzki przeznaczone do karmienia często kojarzą się z prostymi, białymi lub cielistymi podkoszulkami, jednak aktualnie w wielu sklepach można znaleźć piękne, szykowne bluzki z długim lub krótkim rękawem i idealnie wyciętym dekoltem. Oznacza to, że mogą być one ubierane zarówno na zwykłe spacery, jak i oficjalne wyjścia. Jest to dużym plusem jeśli chodzi o użyteczność takiego ubrania.

Obecnie na rynku istnieje wiele ubrań stworzonych specjalnie z myślą o kobietach w ciąży i karmiących. Duży wybór w sklepach, w tym też w naszym, zapewnia matkom możliwość własnego wyboru. Najczęstszym zakupem dokonywanym w tego typu miejscach są w większości koszule nocne ciążowe, a także wcześniej wspomniana odzież do karmienia. Poza tym każda kobieta może wybrać wygodne spodnie czy też sukienkę, które zapewnią duży komfort podczas każdej pogody.

Komentarze (0)

Produkt dodany do ulubionych
Produkt dodany do porównania

Korzystamy z ciasteczek na naszym sklepie. Używamy ich na potrzeby działania systemu zamówień, koszyka oraz finalizacji zamówienia. Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na zapisywanie ciasteczek. Więcej o naszej polityce prywatności tutaj