חדשות 2020

מעל 200 עיצובים חדשים

הנמכרים ביותר

Kim jesteśmy

Bebefield. Projektujemy odzież dla kobiet w ciąży oraz odzież dla kobiet karmiących już od ponad 14 lat. Nasze kolekcje projektujemy z myślą o kobietach ciężarnych oraz kobietach karmiących, które nie chcą w tym ważnym dla nich czasie rezygnować z kobiecości i atrakcyjnego wyglądu. Ciąża to szczególny okres w życiu każdej kobiety. Najbardziej zewnętrznym odzwierciedleniem zachodzących wówczas zmian jest gwałtownie zmieniająca się figura. Naszym celem jest tworzenie kolekcji, która z tych zmian uczyni atut.

Dbamy o to, aby atrakcyjność zawsze szła w parze z wygodą. Umożliwiają to przemyślane systemy dopasowania, dzięki którym ubiory Bebefield dyskretnie dopasują się do zmieniającej się sylwetki. Nasze bluzki, sukienki ciążowe  jak i bieliznę ciążową można nosić nie tylko podczas ciąży, ale również po urodzeniu dziecka. Proponujemy 6 systemów dopasowania do figury, opisanych w dziale "Systemy dopasowania". Nie zapominamy o potrzebach mam karmiących - stworzyliśmy szereg rozwiązań, dzięki którym nasze ubiory pozwalają na dyskretne karmienie maleństwa.

BEBEFIELD

בגדים לנשים הריוניות ולאמהות מניקות

בגדים לנשים הריוניות ולאמהות מניקות
Product added to wishlist
Product added to compare.

Korzystamy z ciasteczek na naszym sklepie. Używamy ich na potrzeby działania systemu zamówień, koszyka oraz finalizacji zamówienia. Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na zapisywanie ciasteczek.